Menu Zamknij

Polskie Radio Dzieciom patronem płyty!

Patranat nad najnowszą płytą Mateusza Hrynkiewicza objęło Polskie Radio Dzieciom.

Tak piszą na swojej stronie:

„Płyta z piosenkami opowiadającymi o tym, jak kochamy, dlaczego tak strasznie się złościmy, czego się boimy, o co pytamy i dokąd zmierzamy dzień po dniu.

Na płycie znajdziemy 18 piosenek wykonywanych przez jednych z najlepszych młodych wokalistów w Polsce, uczestników takich programów jak The Voice Kids, Eurovision Junior, Hit Hit Hurra itp. Na płycie usłyszycie Nelę Zawadzką, Antka Scardinę, Stasia Kukulskiego, Wiktorię Zwolińską, Darię Domitrz, Julię Biłek oraz Wiktorię Czwartosz, Zuzannę Dudek, Sarę Egwu-James, Gabrielę Jeleń, Adriannę Kordowską, Adama Kordowskiego, Klaudię Łacką, Jagodę Różycką, Kacpra Siekirkę i Lilę Wassermann. Solistom towarzyszy 27-osobowy chór dziecięco-młodzieżowy stworzony specjalnie na potrzeby projektu.

Przepełnione duchem pozytywnego myślenia i humoru opowiadają też o naszej wierze, miłości do czekolady, UFO i o ocenach w szkolnym dzienniku. Wszystko po to, by przestać się bać, bo życie to nie tylko lekcja, ale też wielka przygoda i nieprawdopodobne wyzwanie.

Utwory na płycie układają się w całość jako swojego rodzaju opowiadanie o życiu każdego z nas. O tym co nas trapi, czego nie lubimy, co, kogo i jak kochamy. Ale oczywiście można po prostu słuchać swoich ulubionych piosenek w zależności od nastroju czy upodobań.

Tu nie ma żadnych ograniczeń, zakazów, nakazów! Ta płyta ma bawić i pomagać. Bo przecież w życiu każdego z nas – dużego i małego – zdarzają się strachy, zmory i upiory. Może dzięki niej uda się okiełznać przynajmniej niektóre z nich.

Polskie Radio Dzieciom jest patronem medialnym wydawnictwa.”

Źródło: https://www.polskieradio.pl/18/4562/Artykul/2240694,Strachy-zmory-i-upiory


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *